محمد بختیاری

رینگ محصولات امنیتی جدید سازگار با Z-Wave و الکسا را معرفی کرد

رینگ (Ring) تابستان سال گذشته سیستم امنیتی ۱۹۹ دلاری خود با نام Z-Wave را رونمایی کرد و حالا، این شرکت حسگرهای بیشتری برای استفاده با این سیستم با خود به CES 2019 آورده است. همکاری با چند شرکت سازنده‌ی قفل برای سازگاری بیشتر و افزودن کنترل صوتی به‌کمک دستیار صوتی الکسا نیز از دیگر قابلیت‌هایی است که رینگ آن‌ها را رونمایی کرده است.

ازآنجایی‌که آمازون رینگ را به تصاحب خود درآورده، اضافه‌شدن الکسا چندان دورازانتظار نبود. حسگرهای هوشمند جدید ماژول‌هایی با تمرکز روی سلامتی و آژیر هوشمند را شامل می‌شوند که درادامه، آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

 • حسگر سیل و سرما به ارزش ۳۵ دلار
  این حسگر می‌تواند در نزدیکی هر منبع آبی در منزل قرار بگیرد تا ازطریق رینگ آلارم مرکزی هشدارهای مربوط‌به رطوبت یا یخ‌زدگی را به گوشی شما ارسال کند.
 • آژیر هوشمند Dome به ارزش ۳۰ دلار
  این آژیر با اتصال به رینگ آلارم مرکزی با ساطع‌کردن نور، شما را در هر قسمتی از خانه که باشید، از وجود خطر مطلع می‌کند.
 • هشدار اولیه‌ی دود و مونوکسیدکربن Z-Wave به ارزش ۴۰ دلار
  این سیستم هشدار به سیستم مرکزی رینگ آلارم متصل می‌شود و درصورتی‌که دستگاه دود و مونوکسیدکربن را تشخیص دهد، پیام‌هایی به گوشی شما ارسال می‌کند.
 • حسگر پایش دود و مونواکسیدکربن به ارزش ۳۵ دلار
  این حسگر به دستگاه مرکزی رینگ آلارم شما وصل می‌شود و درصورتی‌که حسگرها دود یا مونوکسیدکربنی را تشخیص دهند، هشدارها را به گوشی هوشمند شما ارسال خواهند کرد.

مقاله‌های مرتبط:

اگر از قفل هوشمند استفاده می‌کنید، ازاین‌پس می‌توانید آن را ازطریق اپلیکیشن Ring یا دستیار صوتی الکسا کنترل کنید. در آینده‌ی نزدیک، امکان خاموش‌شدن هشدارها با ورود شما به منزل نیز فراهم خواهد شد. تاکنون سه قفل هوشمند Z-wave از کوئیک‌ست و Schlage و Yale به‌عنوان قفل‌های پیشنهادی به سایت رینگ اضافه شده‌اند و پشتیبانی از قفل‌های آگوست نیز به‌زودی اضافه خواهد شد.

یکی دیگر از قابلیت‌های مفید اضافه‌شده، یکپارچه‌سازی با زنگ در رینگ و دوربین‌های امنیتی رینگ است که درنتیجه‌ی آن، به صدا درآمدن آلارم به شروع آنی ضبط دوربین‌ها منجر خواهد شد و دیگر نیازی نخواهد بود تک‌تک دوربین‌ها برای آغاز ضبط حرکت را تشخیص دهد.

رینگ

دیگر محصول رینگ که امروز رونمایی شد، Ring Door View بود. این محصول درواقع دوربینی شارژی است که در حفره‌ی درهای آپارتمانی نصب می‌شود تا نمای کاملی از فضای بیرون در را با کیفیت 1080 پیکسل ضبط کند. این دوربین می‌تواند به‌محض عبور کسی از جلوی درِ منزل، شما را از این اتفاق باخبر کند. همچنین، می‌توانید ازطریق دستیار صوتی الکسا از Door Vew Cam بخواهید فضای بیرون را به شما نمایش دهد. به‌علاوه، اگر کسی در بزند و منزل شما به‌حدی بزرگ باشد که نتوانید بشنوید، این دوربین می‌تواند به کمک حسگر ضربه، شما را از درزدن فرد آگاه کند.

رینگ برای این محصول برچسب قیمت ۱۹۹ دلاری درنظر گرفته و قرار است به‌زودی آن را روانه‌ی بازار اروپا کند.

پاسخی بنویسید