محمد بختیاری

اولین رویداد اقتصاد بلاکچین تبریز

تکنولوژی بلاک چین در سال‌های اخیر توانسته است تاثیرات شگرفی را در دنیای امروز ما بر جای بگذارد. بسیاری از شرکت‌های بزرگ و حتی دولت‌ها به دنبال استفاده از ظرفیت‌های این تکنولوژی هستند. بسیاری از متخصصان و صاحب نظران معتقدند که بلاک‌چین ساختار اقتصاد، بسیاری از صنایع و حتی خود اینترنت را دگرگون خواهد کرد.

شهر تبریز به عنوان یکی از قطب‌های صنعتی کشور که متخصصان خبره‌ی بسیاری نیز در حوزه‌ی فناوری دارد، پتانسیل بالایی برای به کارگیری این تکنولوژی در بخش‌های گوناگون دارد. بنابراین آشنایی با تکنولوژی بلاک چین برای توسعه اقتصادی در منطقه یک ضرورت برای مدیران، سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و مسئولان این شهر است. از این رو رویداد اقتصاد بلاک‌چین به همت چند تن از فعالان فناوری و متخصصان حوزه‌ی بلاکچین در شهر تبریز بصورت مستقل و با حامی‌گری شرکت‌های خصوصی و دولتی برگزار خواهد شد.

در این رویداد سرمایه‌گذاران، استارتاپ‌ها، محققان و متخصصان و علاقه‌مندان به حوزه‌ی بلاکچین با هدف یادگیری و شبکه‌سازی گرد هم خواهند آمد.

رضا قربانی بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت، محمدرضا قدوسی بنیان‌گذار و مدیرعامل ABC، مرتضی نخودیان هم‌بنیان‌گذار Cointoken.io و Flat-lay.com، قاسم یزدانی توسعه دهنده و تحلیل‌گر بازار استارتاپ‌های بلاکچین، زوبین نعمتی استراتژیست بازاریابی و فروش، سعید خوشبخت و چند تن دیگر از متخصصان حوزه‌ی بلاکچین در این رویداد به سخنرانی خواهند پرداخت. عناوین موضوعاتی که در این رویداد به ‌آن‌ها پرداخته خواهد شد عبارتند از: آشنایی با تکنولوژی بلاکچین، تفکر و عمل در هنگام انقلاب بزرگ بلاکچین، تغییر جهان از طریق اعتماد بیشتر و تحول خدمات مالی با تکنولوژی بلاکچین.

ثبت نام این رویداد تا صبح ۲۷ تیرماه ادامه دارد ولی برای تهیه بلیط با تخفیف زودهنگام می‌توانید تا ۱۶ تیرماه از طریق سایت Tabriz.io/blockchain اقدام کنید. زومیت به‌عنوان حامی رسانه‌ای رویدادهای کسب‌وکار، در این رویداد نیز حضور داشته و در اولین فرصت گزارشی از اتفاقات آن منتشر خواهد کرد. کاربران زومیت می‌توانند با استفاده از کد تخفیف ZOOMIT نسبت به خرید بلیط رویداد اقدام کنند.

پاسخی بنویسید